Tehnilised tingimused

Kõik USA autod vajavad ümberehitust eelkõige tulede osas. Peamised erinevused USA ja Euroopa autode vahel on suunatulede värvus ning külje suunatulede, esimeste parktulede ja tagumise udutule puudumine. Samuti peavad kõik tuled vastama Europa standardile, see tähendab, et peavad olema märgistatud vastava tähisega. Lisaks peavad xenon tuledega sõidukid olema varustatud tulede pesuriga.

Aina enam kohtab ka uutel sõidukitel LED tüüpi tagatulesid, mille muutmine võib osutuda tehniliselt äärmiselt keerukaks. Me omame kogemusi ka nende tulede ümberehitamisel.
Valesti tehtud ümberehitus võib rikkuda tehase garantii kehtivuse. Ümberehituse kulu ei ole märkimisväärselt suur, kuid kindlasti tasub seda ennem uurida ja sellega arvestada.

Lisaks peavad sertifitseerimisele esitatud sõidukid omama tehase poolt paigaldatud väljalaske süsteemi, tehase õhufiltrit ning originaalmõõdus rattaid.

Me pakume kõikide vajalike tööde teostamist meie elektriku poolt. Kõik ümberehitustööd tehakse meie Sõpruse puiestee töökojas. Juhul, kui autole on vaja paigaldada lisatulesid, saame Teile välja pakkuda erinevaid EU nõuetele vastavaid tulesid.
Meie tehtud tööd vastavad direktiivi nõuetele. Tehtud tööle anname ka garantii.

Täpsemat infot sõidukitele esitatvate tehniliste nõuete kohta leiab
https://www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=13261839

Kõikide tehniliste küsimustega võite pöörduda ka meie poole.