Ettevõttest

Autotest OÜ tegeleb alates 2010 aastast kolmandatest riikidest toodud sõidukite ettevalmistamisega Eestis registreerimiseks, tehes selleks vajalikke mõõtmisi ja/või ümberehitusi Euroopa nõuete kohaselt. Pakume sõiduki tüübikinnituseks vajalikku EU sertifikaati nii sõiduautodele kui ka mootorratastele.

2014 aastast tulime turule uute teenustega, mis on suunatud auto nii auto omanikule, ostjale- kui ka müüjale:

  • Kahjukäsitlus
  • Sõidukite hindamine
  • Sõidukite ekspertiisid
  • Sõidukite remondi järelvalve
  • Nõustamine vaidlustes eri osapoolte vahel (sõiduki omanikud,kindlustused, pangad, liisingud jms)

Kahjukäsitlus; pakume laialdast kahjukäsitluse teenust, mis hõlmab endast kogu lahendust, alates sõiduki kahju tekkimisest kuni selle remondi järelvalveni.

Sõidukite hindamine; hindamine eraisikule kui pangale, hindame ära nii avariilise-, terve-, kui ka taastatud sõiduki.

Ekspertiisid; juhtumi tehiolude välja selgitamine, turuhinna määramine, remondikvaliteedi kontroll ning vastavus nõuetele.

Remondi järelvalve; hõlmab endas kahju fikseerimist, remondikoha valimisit ning nii remondijärelvalvet nii remondi ajal kui ka selle järgselt. Lühidalt, meie mure on vaadata, et kliendi auto oleks remonditud usalduväärse partneri juures, mõistliku hinnaga ning kvaliteetselt.dekra cert

Autotest OÜ on Saksamaa juhtiva sõidukite ülevaatuste, ekspertiiside, hindamiste, testimise jpm tegeleva ettevõtte DEKRA Automobil GmbH ametlik koostööpartner Eestis. Meie koostöö DEKRAga on kestnud alates 2007 aastast.

Kolmandatest riikidest toodud sõidukitele pakume kas ainult EU sertifikaati või ka täisteenust toimingute näol, mis on vajalikud alates auto saabumisest Eestisse kuni registreerimiseni Eesti registris.
Kuna omame ise pikaajalist USA sõidukite importimise kogemust, siis vajadusel võtame enda kanda  kogu tollivormistamisega seotud toimingud ning vajadusel korraldame ka transpor
di USA-st Teie ukseni. Seejärel on võimalik meie töökojas teostada kõik vajalikud ümberehitused enne sõiduki esitamist ARK-le ülevaatamiseks. Lõpuks registreerime sõiduki soovitud isiku nimele.
Kui Teil on vaja vaid EU sertifikaati, on vajalik sõiduk meile ülevaatamiseks esitada. Selleks võime vajaduse korral ka ise Teie juurde tulla.

Meie peakontor ja töökoda asuvad Tallinnas, Sõpruse puiesteel ning meil on esindaja ka Tartus.

Alates 2010 aasta aprillist on meie asjaajamine partneritega muutunud elektrooniliseks, mistõttu suudame Teile pakkuda varasemast kiiremat teenust ning kogu protsessi kestus jääb keskeltläbi 5 tööpäeva juurde.